Menu Zavřeno

Lesní mateřská škola

pro děti od 3 do 6 let, každý všední den od 8:00 do 17:00

Máte rádi přírodu a líbí se Vám myšlenka, že Vaše dítě stráví celé dny venku? Bude běhat bosky po měkké trávě, skákat do kaluží, stavět domečky pro skřítky nebo jen tak ležet v trávě a pozorovat mravence?
Jestli ano, tak přijďte k nám!

Čeká na vás spousta kamarádů a zábavy, pravá indiánská týpí, pískoviště a hlavně vlastní louka jako stvořená pro dětské hry. Naše lesní mateřská školka pro děti od 3 do 7 let nabízí každodenní provoz od 8:00 do 17:00. Pokud máte mladší dítě, nabízíme i Klub šnečků pro mladší děti s maminkami, nebo Kulíšky pro děti od 2 do 4 let.

Vaše dítě můžete zapsat do lesní mateřské školy V Závětří zpravidla od tří let věku k pravidelné dvoudenní, třídenní nebo pětidenní docházce.
Než budete podávat přihlášku, důkladně se prosím obeznamte s obsahem webu a důležitými dokumenty, zejména s provozními informacemi, školním a provozním řádem, pedagogickou koncepcí a vybavením dítěte. Prohlédněte si fotogalerii a náš Facebook a především přijďte v sobotu 21. března v 11 hodin nebo v úterý 28. dubna v 16 hodin na Informační schůzku.
V případě dotazů napište koordinátorce klubu na skolka.v.zavetri@gmail.com.

Vždy na jaře otevíráme adaptační kroužek Kulíšků pro děti s dopolední docházkou, důrazně ji doporučujeme dětem, které byste rádi přihlásili k pravidelné docházce od září. Děti navštěvují školku 2x týdně dopoledne (8:30 – 12:00).