Menu Zavřeno

Adaptační kroužek – Kulíšci

Máte obavy, že rovnou celodenní a celotýdenní docházka ve školce je na vaše dítě moc a raději byste jej nechali ve školce zvyknout postupně?
Chcete aby vaše dítě strávilo jaro venku, v přírodě a v dobrém kolektivu?


Přidejte se k našim Kulíškům! (hledáme šest budoucích Poštolek a šest Vlaštovek)

Nejen pro děti se zájmem o docházku nabízíme, aby trávily čas v naší lesní školce. Seznámí se s prostředím školky a novými kamarády. Vaše dítě si užije program s našimi průvodci a ostatními dětmi a když nastoupí na pravidelnou docházku, bude se mezi známými tvářemi cítit bezpečněji.

Třída Kulíšků je určena pro nejmenší děti od 2,5 do 4 let, které si na školku teprve zvykají.

Program je pouze dopolední.

Dvě třídy, celkem 6 dětí na jednoho průvodce.

Jarní Kulíšci se poprvé sejdou ve čtvrtek 4 . dubna 2024 a budou se pravidelně scházet každý čtvrtek a pátek od 8:00 do 12:00, do konce školního roku. Kulíšci ve školce nebudou obědvat.

Pro adaptační kroužek Kulíšků nevyžadujeme kvůli věku potvrzení od lékaře, to je třeba doložit až k případnému zápisu do LMŠ (v květnu).

Přihlášku naleznete na webookeru, cena 2.500 Kč/měsíc, viz ceník, více informací v Kulíšci 2024 – zápis.

Částku po potvrzení přihlášení a vydání faktury zašlete prosím na účet 2201680291/2010 u Fio banky s příslušným variabilním symbolem (uveden na faktuře). Zpráva pro příjemce: Kulíšci, jméno dítěte.

Kulíšky otevíráme vždy na jaře, aby děti začínaly za pěkného počasí a měly dostatek času zvyknout si do září na pravidelnou docházku. Dětem nastupujícím na podzim do školky proto důrazně doporučujeme nejdříve navštívit naše Kulíšky.

Těšíme se na vás.

Tým ze Závětří