Adaptační kroužek – Kulíšci

Máte obavy, že celodenní a celotýdenní docházka ve školce je na vaše dítě moc? Pak se přijďte podívat k našim Kulíškům!

Dětem se zájmem o docházku nabízíme, aby strávily čas v naší lesní školce. Seznámí se tak s prostředím školky a budoucími kamarády.

Vaše dítě si užije program s našimi průvodci a ostatními dětmi a až nastoupí na pravidelnou docházku, bude se mezi známými tvářemi cítit bezpečněji.

Třída Kulíšků je určena pro nejmenší děti od 2,5 do 4,5 let, které si na školku teprve zvykají. Program je proto pouze dopolední.

Kulíšky otevíráme vždy na jaře, aby děti začínaly za pěkného počasí a měly dostatek času zvyknout si do září na pravidelnou docházku. Dětem nastupujícím na podzim do školky proto důrazně doporučujeme nejdříve navštívit naše Kulíšky.

Jarní Kulíšci se poprvé sejdou v pondělí 30. března 2020 a budou se pravidelně scházet každé pondělí a středu od 8:30 do 12:00.

Kulíšci ve školce nebudou obědvat. Jako zázemí dětem bude sloužit naše sedmimetrové indiánské týpí s dřevěnou podlahou.
Kulíšky, stejně jako Šnečky, provozuje spolek Lesní klub V Závětří a nepatří pod Lesní mateřskou školu V Závětří. V obou organizacích působí ale stejní průvodci a i děti přestupují volně z jedné třídy do druhé. Pro Kulíšky nevyžadujeme potvrzení od lékaře.

Cena 5500 Kč viz členské příspěvky, více informací v Začínáme ve školce.
Částku pošlete prosím na účet 2400407378 / 2010 u Fio banky. Zpráva pro příjemce: Kulíšci, jméno dítěte.

Těšíme se na vás.

Tým ze Závětří

Přesunout se na začátek