Menu Zavřeno

Co nás čeká v zimě

Na co se vy nebo vše děti můžete těšit ve školce? Kam půjdeme, pojedeme, nebo kdo přijde k nám do školky.

TermínCo nás čeká
1.12.Adventní spirálaV období radostného očekávání Vánoc na děti čeká adventní spirála, kde najdou světýlko, kterým můžou prozářit sebe i svět kolem nás. Dopolední aktivita pro děti.
11.12.Divadlo Polárka pro předškolákyDivadelní představení Ježíškova košilka v divadle Polárka. V pondělí 11. prosince divadlo pro nejstarší děti 5+, odchod 8:30 ze školky).
19.12.Vánoční oheňPřijďte se s námi v úterý odpoledne naladit na blížící se Vánoce, tentokrát v teple ohně s ochutnávkou cukroví od maminek, pouštěním lodiček…
3.1.2024Ve středu se po prázdninách opět sejdeme ve školce.
5.1.Tříkrálové divadloTříkrálové divadlo v kostele sv. Bartoloměje v Brně Žebětíně. Srdečně zveme všechny děti a jejich rodiče, babičky, dědečky, strýčky a tetičky. Odchod ze školky v pátek 5.1. v 15:00, divadlo se konná v 16:00. – PŘESUN KVŮLI NEMOCI na 19.1.
8.1.Tříkrálová sbírkaLetos poprvé se spolu s dětmi zapojíme do Tříkrálové sbírky Charity České republiky.
16.1.Divadlo PolárkaDivadelní představení Co by kdyby v divadle Polárka. Úterý 16. 1. v 9:00 u divadla Polárka (pro starší děti po domluvě odchod 8:00 ze školky – u nejmladších hrozí únava).
25.1.Ptačí svatbaDopolední slavnost pro děti. „Znám já ptáčka jednoho, dudek se jmenuje, který se oženit chce, sojku si brát bude.“
ledenspolečné sáňkováníSpolečné sáňkování nebo bruslení – volné setkání rodin u rybníka některé sobotní dopoledne či odpoledne s bruslením/sáňkováním, čajem a svařákem, termín a plán podle aktuálního počasí.
25.1.TÁBORY 2023Spuštěno přihlašování na příměstské tábory 2024 pro veřejnost. Více na www.vzavetri.cz. TÁBORY
Jarní prázdninyI o jarních prázdninách zůstává naše školka v případě zájmu otevřena. Pokud půjde vaše dítě do školky, nahlašte jej prosím včas přes webooker. Omezený provoz v jedné třídě.
2.2.Hromnicenávštěva bystrcké farnosti
20.2.Návštěva
knihovny
V únoru budou velkým tématem ve školce knížky, proto se vydáme do Žebětínské knihovny. S sebou: přezůvky, čisté svrchní i spodní oblečení.
BystrouškaDo Bystroušky za zvířátky. Že se dají chovat králíci, křečci, myši, morčata, osmáci a činčila, to asi všichni víme, v Bystroušce mají ale i méně obvyklé druhy jako jsou hadi, želvy, ještěři, kaloni, nebo různé druhy hmyzu (pakobylky, strašilky, švábi).
13.2.MasopustV úterý oslavíme masopust společným tvořením a zpíváním.
13.2.Den otevřených vrátekV úterý 13. února dopoledne jsme si pro všechny zájemce o lesní školku připravili Den otevřených vrátek. Den je určen nejen rodičům, kteří si chtějí prohlédnout V Závětří za provozu a vyptat se na všechno, co je zajímá, ale také těm, kteří by k nám rádi zapsali svoje dítě do jarních Kulíšků, Šnečků nebo na školní rok 2024/25. Sejdeme se v 9.30 ráno. Sebou batůžek s termoskou a svačinou, pláštěnku, dobré boty a teplé oblečení do přírody.