Menu Zavřeno

Benefice 2023 – darovací kampaň Zima v suchu

Formou dobrovolných příspěvků od rodičů a přátel školky vybíráme na opláštění terasy u Vlaštovek a společné nové týpí. Přispět můžete několika způsoby. Za každou částku vám srdečně děkujeme, bez vás by to nešlo.

V příspěvku Zima v Suchu si přečtěte podrobně o smyslu a účelu benefice, naleznete tam i technické detaily.

přečtěte si celý příběh v novém odkazu

Libovolnou částkou můžete přispět na transparentní účet školky 2602661606/2010


Pro rychlé a štědré dary, použijte jeden či více z následujících QR kódů

podpora 10.000 Kč

podpora 20.000 Kč

podpora 5.000 Kč


Prohlédněte si kampaň na darovcím portálu Donio a sdílet ji.


A rozhodně přijďte na Benefiční slavnosti Dne stromů 20. října. Na této slavnosti vám chceme osobně poděkovat, společně se radovat a nabídnout ještě poslední možnost podílet se na novém zázemí vaší školky. Formou otevřené dražby budeme nabízet netradiční odměny.

tady pozvánka

A na co se můžete v dražbě těšit?

  • první noc v novém týpí
  • masáže od Ondřeje
  • fotosession s Tomem Daňkem
  • další výhry budeme doplňovat postupně.

Proč benefice?

V letošním školním roce nás V Závětří čekají neodkladné investice, díky kterým budeme moci nadále dětem poskytovat kvalitní vzdělávání venku v přírodě, ale s příjemným a bezpečným zázemím za zády. Potřebujeme obnovit dosluhující týpí pro odpočinek nejmladších dětí a opláštit terasu u Vlaštovek.

Takový projekt bude samozřejmě stát nemálo peněz, vzhledem k cenovému vývoji v poslední době téměř dvojnásobek toho, co jsme předpokládali. Školka není provozem výdělečným a ani získaná dotace od města Brna na projekt nebude stačit, musíme tedy získat prostředky jinde. Školkovné navyšovat nechceme, snažíme se jej držet na co nejnižší částce, aby byla školka co nejdostupnější. Rozhodli jsme se tedy jít cestou benefice, kde může každý přispět podle svých možností.

Více o benefici a hlavně chystaném projektu nového týpí a opláštění si můžete přečíst na ZIMA V SUCHU PRO ŠKOLKU.


Děkujeme vám.